PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4495}

Nuklearna walizka

Chain of Command
5,0 197
ocen
5,0 10 1 197
Nuklearna walizka
powrót do forum filmu Nuklearna walizka

4.01 na polsacie o 22:35. Mimo, iż nie ma dobrych opinii, jak również mała liczba osób go widziała, to się okaże czy jest to totalne dno czy jednak warto poświęcić trochę czasu na niego.

ocenił(a) film na 4
bunku7

Totalne dno na pewno nie, ale mimo wszystko znacznie poniżej przeciętnej. 4/10

ocenił(a) film na 4
krevek

dokładnie. przez pierwsze 3/4 filmu nawet ujdzie. Jest to po prostu taki typ kina, niezbyt inteligenta siepanka, pan Seagal czuł by się tu jak ryba w wodzie. Jednak z racji faktu, że mam po prostu uczulenie na amerykański patos ostatnia akcja, ta w brawurowym wykonaniu panie wiceprezydent, spowodowała, że film został wdł. mnie przekreślony. Reasumując 4/10

ocenił(a) film na 5
krevek

Szału nie ma, niezły oglądałem nie od początku; wertowałem kanały jak zwykle szukając "czegoś" aż przypadkowo zobaczyłem Marie Conchite no i się zainteresowałem.Daje 5.

krevek

Jak jest dno to poco oglądałeś, co za ludzie.

ocenił(a) film na 4
rozzelinni87

wiesz... zasadniczo dopiero po obejrzeniu filmu człowiek przekonuje się, że takowy jest denny.

ocenił(a) film na 5
bunku7

sredniawa straszna ale widzialem gorsze wiec 5 dam... smuca mnie takie filmy bo jakby tu byl dolph steven albo gary daniels to by mi wisialo ze slabizna... ale roy i biehn to ikony kina... az zal patrzec w czym musza grac zeby miec na rachunki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones