PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36165}

Siedem piękności Pasqualino

Pasqualino Settebellezze
7,3 321
ocen
7,3 10 1 321
8,7 3
oceny krytyków
Siedem piękności Pasqualino
powrót do forum filmu Siedem piękności Pasqualino

czasem przerazajacy, czasem szokujacy, czasem makabrycznie smieszny i przede wszystkim - wciskajacy widza w fotel po seansie. dodatkowo giancarlo giannini w najlepszej swojej roli. POLECAM!

Qmid

Wspaniały!!! 10/10.
Ogladałem go z 15 lat temu w TV i byłem zachwycony. Mam go w wersji DVD, ale niestety bez napisów.
"Życie jest piekne" to zaledwie ubogi krewny tej pozycji.

ocenił(a) film na 9
Qmid

zgadzam sie z przedmowcami .zycie jest piekne to gniot w porownaniu do tej perelki. ten film jest niesamowicie orginalny! nie przypominam sobie by ktos wczesniej w ten sposob rozliczal sie z wojna.jesli macie okazje zobaczyc, nie przegapcie! istne cudenko!

ocenił(a) film na 10
Qmid

Popieram Qmid. Coś ostatnio często wpadam na ciebie... Co do reszty wypowiedzi nie zgadzam się, że "Życie jest piękne" to gniot. To inny film po prostu. Tematyka podobna, ale sposób ujęcia, sens itd. inne zupełnie. Nie ma co porównywać.

Sqrchybyk

Jeśli ktoś jest zainteresowany napisami do tego filmu to właśnie je ukończyłem po 2 miesiącach ciężkiej roboty (napisy.info).

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

@Sqrchybyk zgadzam się, oba są genialne i całkiem inaczej nakręcone. W "Vitta e Bella" humor nie jest tak groteskowy jak w Pasquelinie, a to już wg mnie bardzo odróżnia te filmy.

Qmid

https://youtu.be/Mx2GoEV5yf0

Otóż to. Wciska od początku... do końca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones