Roy Scheider

Roy Richard Scheider

8,0
5 886 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roy Scheider

Właśnie się dowiedziałem o jego śmierci. Wspaniały aktor którego zawsze będę kojarzył ze "Szczękami", "Maratończykiem", "Cohenem i Tatem", "Błękitnym Gromem", serialem "Seaquest", "Odyseją Kosmiczną 2010".

Spoczywaj w pokoju :(

szkoda , niezapomniany kpt Brody ze "Szczęk" [*]

nieziu

Ja najchętniej wracam do Odysei 2010, lubię ten film, to taka sztandarowa pozytywna hard SF, bez udziwnień z olbrzymią dbałością o szczegóły i realizmem fizycznym.

soplic68

Ja uwielbiam "Błękitny grom" [*] kilkanaście razy obejrzałem:) w latach 90-tych na VHS

AdamKrzyminski

ehh bardzo dobry aktor,uwielbiany przeze Mnie....:(

dmi88

[*] Roy [*] niezapomniane Szczęki... Wieczny odpoczynek...

użytkownik usunięty
nieziu

Moja ulubiona rola to pan Cohen z thrillera "Cohen ahd Tate". Świetny aktor. Wieczny odpoczynek...

[*] [*] [*]

koszmarny jest ten rok...

Szkoda! Wielka szkoda! Ale ważne, że dożył dosyć sędziwego wieku, jakby nie patrzeć 75 lat to nie tak mało. Zawsze będę go kojarzył gł. z roli szeryfa Brody`ego ze "Szczęk". Ale miał i inne filmy: "Maratończyk", 2010-Odyseja kosmiczna", "Francuski łącznik" czy taki "Krwawy Romeo". Świetny aktor, często grał ostatnio role drugoplanowe, ale zawsze po mistrzowsku.

użytkownik usunięty
Motortown

[*] ten rok zaczyna się bardzo źle, bardzo..

ech, dawno nie zaglądałem do żadnej bazy filmowej i jak tak sobie przeglądam to sporo ludzi odeszło, których się kojarzy ze świetnych filmów . . . [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones